Gıdı Liposuction

Fazla kilolu olmasanız bile gıdı sorunu ile mücadele ediyor olabilirsiniz. Genetik faktörler maalesef peşimizi bırakmaz. Yaşama şeklimiz, ağzımızın ve çenemizin hareketleri de gıdının görünümünü etkiler. Gıdı yağını azaltarak gıdılı görünümden kaçınmak için bazı egzersizler anlatılsa da, aynı sorundan muzdaripseniz çözümün egzersiz veya yüz yogası ile olmayacağını deneyimlemişsinizdir. Gıdı liposuction yağın alınması için minimal invaziv ve cerrahi bir seçenektir.

Gıdı bölgesinden istenmeyen yağ birikintilerinin giderilmesiyle çeşitli faydalar elde edilebilir. İşlem sonrası aşağıdakileri beklemelisiniz:

  • Vaser liposuction ile teknik güvenlidir ve büyük riskler yoktur.
  • Çoğu durumda ayakta tedavi bazında gerçekleştirilir.
  • Kısa sürede fazla yağların alınması mümkün hale gelir.
  • Genel görünüm ve özgüven seviyesi dönüşümü gerçekleşir.

Liposuction’ın odak noktası genellikle büyük alanlardaki fazla yağ bölgelerini tedavi etmek olsa da, tek uygulama alanları büyük bölgelerimiz değildir. Gıdı, yüz estetiğinde hissettiğinizden daha yaşlı ve yorgun görünmenize neden olabilecek en dikkat çekici bölgelerin başında gelir. En büyük sorunlardan biri doğrudan çene altında meydana gelir, çünkü burası submental yağın birikebileceği ve alt çene hattınızın tanımını etkileyebileceği yerdir. Yüzünüzü daha yaşlı göstermenin yanı sıra; bu istenmeyen fazla yağ, tartıya yarım kilo eklememiş olsanız bile kilo almış gibi görünmenize neden olabilir. Gıdı liposuction minimal invaziv olan ve sonucu uzun süre etkili olan submental yağ alımı tedavisi sunmaktadır.

Gıdı Liposuction Nedir?

Gıdı bölgesindeki fazla “submental” yağ oluşumundan memnun olmayan hastalar, vücudun çeşitli bölgelerinden fazla yağları uzaklaştıran popüler bir prosedür olan liposuction ile daha ince, daha dengeli bir yüz ve boyun estetiğine kavuşabilirler. Bu tedavi, minimum kesi ve daha sonra az görünür yara izi gerektiren yağları çıkarmak için minik kanüllerin kullanılmasını içerir. İşlem ayakta tedavi bazında yapılır ve gıdı liposuctionı da denen işlemden sonra iyileşme genellikle 3 gün veya daha kısa sürer. Sonuçlar çoğu hasta için süresiz olarak devam edecektir. Hedef bölgede bir en fazla iki küçük kesi yaptıktan sonra, yağı genişletmek ve sıkılaştırmak için lokal anestezinin infüzyonunu içeren bir teknik kullanır, böylece kanül adı verilen çok ince bir tüp kullanılarak yağ kolaylıkla emilebilir. Minimal invaziv yaklaşım nedeniyle, kesiler genellikle kendiliğinden iyileşir, bu nedenle dikişlere gerek kalmaz. Ameliyattan sonra hastalar mükemmel resim sonuçlarının tadını çıkarır! Bunu sağlayan liposuction teknolojisi vaser liposuctiondır!

Sosyal Medya

Randevu Al
WhatsApp (Destek)