Gamze estetiği nasıl uygulanır?

Doğal gamzesi olmayan ve bu ekstra dokunuşu isteyen hastalara gamze oluşturma cerrahisi sunuyoruz. Uygulayıcı ilk önce bir gamzenin doğal olarak yanakta veya istenen bölgede nereye yerleştirileceğini belirler. Yanak için bu genellikle ağzın köşesinden kulak memesine hayali bir çizgi ve gözün köşesinden dikey olarak başka bir çizgi çizilerek yapılır. Gamzeyi oluşturan derinlik yaklaşık olarak bu çizgilerin kesiştiği yere yerleştirilir. Elbette istenirse yeri biraz değiştirilebilir. İşlem lokal anestezi altında veya sedasyon uygulaması ile yapılır. İşlemden sonra, bir hafta içinde kaybolan hafif ödeme rağmen iyileşme nispeten kolaydır. Başlangıçta, derinlik kasıtlı olarak nihai sonuçtan daha derin yapılır, ancak iyileşmeden sonra derinlik, uygun konumda doğal olarak görülebilen bir çukura yerleşecektir. Gülüş gamzesi ağız içinden çok kısa sürede uygulanırken bel veya diğer bölgelere istenen gamzeleri de liposuction teknolojisi ile kolaylıkla uygulayabiliyoruz.

Gamze estetiği sonrası iyileşme süreci nasıldır?

Gamze oluşturduktan sonra neredeyse hiç zorlu bir iyileşme süresi yoktur. Prosedürünüzün hemen ardından yeni gamzelerinizle eve dönmenize izin verilecektir. Tedavi edilen bölgelerde az miktarda ödem sebepli şişkinlik yaşayabilirsiniz. Bu fazlasıyla normaldir ve günden güne azalacaktır. İlk başta, yeni gamzeleriniz yalnızca kas hareketiyle görünür olacak, ancak birkaç gün ile birkaç hafta takibinde gamzeler yerleşecek ve daha dinamik hale gelecektir, yani sadece doğal bir gamze gibi görünecektir. Dışarıda görünür iz veya kesi olmadığı için yeni gamzeleriniz tamamen doğal görünecektir.

Doğal görünümlü gamzeler oluşturmak, yüzünüzü daha çekici hale getirebilecek basit, hızlı, cerrahi bir prosedürdür – hemen hemen herkes tipik olarak yanak gamzelerinin olumlu bir özellik olduğunu düşünürler. Bazı Asya kültürlerinde gamzeye sahip olmak iyi şans anlamına bile gelir!

Sosyal Medya

Randevu Al
WhatsApp (Destek)