AMELİYATSIZ YÜZ GERME (FRANSIZ ASKISI)

Ameliyatsız bir yüz germe – yüz askılama işlemi olan Fransız Askılama yöntemi Fransa’da geliştirilen, içi polyester, dışı silikon malzemeden yapılmış esnek iplerle cildin gerilmesi işlemidir.

FRANSIZ ASKILAMA YÖNTEMİ KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

Cerrahiye başvurmak istemeyen ve cildinin eski görünümüne kavuşmasını isteyen kişiler için en ideal uygulamadır. Cerrahi yüz operasyonuna alternatif olan bu işlem ile yaşlanma süreci geciktirilmektedir.

Fransız Askı yöntemi, yüz hatlarından memnun olmayan, cilt yüzeyinde sarkma ve kırışma meydana gelmiş kişilerde kullanıldığı gibi, kısmi yüz felci geçiren hastalarda da uygulanılabilen tedavi edici bir yöntemdir. Kullanılan ürünün biyolojik anlamda insan vücuduna uyumlu olması sebebi ile uzun yıllar cilt altında kalması mümkündür.

FRANSIZ ASKISI NEDEN TERCİH EDİLİYOR?

  • Kısa süreli enjeksiyon yöntemleri ile istediği forma kavuşamayan, ancak cerrahi operasyon için de henüz genç olan hastalar kalıcılık süresi 5-10 yıl arasında değişen bu yöntemle rahat ediyor.
  • Doğal ifade asla bozulmadığı için, bu konuda kaygıları olan kişiler, ekran yüzleri, siyasiler ve iş insanları tarafından daha çok benimseniyor.
  • Cerrahi operasyonlarda oluşabilecek riskler, iyileşme süreci, sonrasında memnun kalmama gibi riskler barındırmadığı için kişilere daha çok güven veriyor.
  • İplerin esnek olması sebebi ile oldukça rahat kullanılabilmesi ve kopma riski olmamasından dolayı mimikleri kısıtlaması mümkün olmadığı için, hastalar, konforlu ve güvenli biçimde gergin bir görünüme kavuşabiliyor.

Sosyal Medya

Ameliyatsız Yüz Germe

Randevu Al
WhatsApp (Destek)